Дрон/Recycling art

Виготовлення Кубка Східної Європи з металевого брухту для переможця дрон перегонів у захиснову рові Ужгородського замку…Розвиваючи тренд екологічного споживання ресурсів планети Земля, заявляємо нові формати публічного представлення речей зроблених в результаті “вторинної переробки”.

Сміття має бути переосмисленно

Розробка функціонально-просторової моделі Кубку Східної Європи відбувалася за участі майстра з виготовлення ігрої ляльки Закарпатського обласного театру “БАВКА” В`ячеслава Осавальчука.

Закарпатський обласний театр ляльок “БАВКА”

Відвідавши усі точки прийому металобрухту міста Ужгород, з метою пошуку металевих франментів для виготовлення Кубку Східної Європи, отримали два мішки іржавого заліза.

Декілька днів пішло на відмочування іржі антикорозійними засобами та шліфування на станках з метою набуття металевими фрагментами візуально естетичного стану.

Зварювальна майстерня

Після чого розпочалася фаза ресайклінг композитингу елементів: створення основи з металевого прута

Ручний вигин в лещатах/vice

Моделювання елементів та їх функціональне поєднання методом зварювання фрагментів…

Різний хімічний склад металевих фрагментів створював додаткові ускладнення при хімічному зварюванні. Частини при зварюванні закріплювалися, а при шліфовці відлітали.

Це змусило внести зміни до плану моделі і стало ключовим аргументом у придбати однорідні частини для створення лопітів залізного дрона.

Зварювання

За два тижні модель набула вигляду безпілотного термінатору і відправилася до фази фарбування.

Срібний стиль мав підкреслювати з який земель “вилитів” цей залізний дрон, якого буде вручено чемпіону Східної Європи.