Природа – це живий хребет Всесвіту #MUA_fox
Що більше відчуваємо нашого, рідного, сакрального, справжнього – тим твердіше стоїмо на землі.
Мати природа знищується тими, кого породила. Вона більше не в змозі конкурувати з вигаданим цинічним світом матеріалізму і гри. Блиск коштовностей засліпив людину, а симулякри її ретельно пережовують. Індивід у своїх амбіціях і ілюзіях розширюється до немислимих масштабів, а у відчутті живого, болючого, духовного – зменшується до жалюгідних розмірів блохи. Грані між грою і життям бачать тільки ті, хто має очі, а у них іскру.

Чому жінка? Та тому що це найслабше створіння на Землі, якому під силу керувати Всесвітом. Жінка не належить ні собі, ні чоловікові, ні дітям. Вона належить природі.
Осмислення явища імерсивності через динамічний вимір комунікаційно-контентного перформансу:
“Ефект реальності” чи “принцип реальності”, що є основою ментальних об’єктів інформаційного простору в якому ми перебуваємо тепер майже нерозривно?
Ми дані?
Ми інформація?
Ми контент?
Виокремлення з порожнечі звуку…

Моделювання звукового монохрому в аналогові семпл ритми.
Музична комунікація з глядачем перетікає у аудіовізуальний контент. В ньому світ творення і управління живими та неживими системами:
– ляльки;
– гаджета;
– дерева;
– людини;
З музики й візуальних образів в руках тактильної мисткині розкрився образ
“Квітка”
– це символ найдорожчого, любові до рідної землі, до народу

– це символ дівочої чистоти, скромності, весни

– це символ радісної життєвої сили, вічності

Вона Бавиться Вандрує Живе
Всі образи всерединікоду створено Olesya Smyrnova #MUA_fox